White Wolf Duck & Peas Gold Edition


Nowa karma klasy Gold Edition w naszej ofercie na bazie mięsa z kaczki, zielonego groszku i ziemniaków. karma dodatkowo uzupełniona jest o naturalne źródła wszystkich potrzebnych aminokwasów, witamin i minerałów. Karma nie zawiera ani wołowiny, ani glutenu, które często są przyczyną alergii u psów.

White Wolf Nord Salmon Gold Edition


Podstawę karmy stanowi mięso z łososia. Karma nie zawiera ani wołowiny, ani drobiu. Jej unikalny skład pozwala zadbać zarówno o wygląd zewnętrzny, jak i zdrowie Twojego pupila. Idealna dla psich alergików i dla psich niejadków.

Podając swojemu psu karmę White Wolf Nord Salmon Gold Edition zapewnisz swojemu psu doskonałą kondycję, zdrowie oraz witalność na długie lata.

White Wolf Wild Forest Gold Edition


White Wolf Wild Forest Gold Edition to najwyższej klasy karma ultra premium z bardzo wysoką zawartością mięsa, pozbawioną kompletnie zbóż oraz składającą się tylko z najlepszych składników.

White Wolf Young Life (Puppy & Junior)


White Wolf Young Life to pełnowartościowa, hipoalergiczna, holistyczna, sucha karma dla szczeniąt i młodych psów. Podstawowym składnikiem karmy jest świeże mięso z kurczaka oraz ryż dodatkowo uzupełnione o naturalne źródła wszystkich potrzebnych aminokwasów, witamin i minerałów.

White Wolf Green Farm


Z myślą o przeróżnych gustach naszych pupili wprowadziliśmy nową karmę z indykiem i ryżem. Karma nie zawiera wołowiny ani soi, które często są przyczyną alergii u psów. Jej unikalny skład pozwala zadbać zarówno o wygląd zewnętrzny, jak i zdrowie Twojego pupila. Idealna dla psich alergików i dla psich niejadków.

White Wolf Fresh Chicken


White Wolf Fresh Chicken to pełnowartościowa, hipoalergiczna, holistyczna, sucha karma dla psów we wszystkich fazach wzrostu. Podstawowym składnikiem karmy jest świeże mięso z kurczaka oraz ryż dodatkowo uzupełnione o naturalne źródła wszystkich potrzebnych aminokwasów, witamin i minerałów.

White Wolf Nord Salmon


White Wolf Nord Salmon to pełnowartościowa, hipoalergiczna, holistyczna, sucha karma dla psów we wszystkich fazach wzrostu. Podstawowym składnikiem karmy jest świeży łosoś i ziemniaki dodatkowo uzupełnione o naturalne źródła wszystkich potrzebnych aminokwasów, witamin i minerałów.

Wszelkie prawa zastrzeżone. White Wolf (c) 2010. Standart Design